Säljkår

niklas_02

Niklas Olsson
Försäljningschef, Sverige
Telefon: 0451-744 214
E-post: niklas@jape.se

Fredrik_till_communicator

Fredrik Wallin
Försäljning, norra Sverige
Mobiltelefon: 0702-201 774
E-post: fredrik@jape.se

Joakim Åsberg

Joakim Åsberg
Försäljning östra Sverige
Mobiltelefon: 0733-660 970
E-post: joakim@jape.se

_H0A2646_till_webbsidan_800x800
Robert Taylor
Försäljning, västra Sverige
Mobiltelefon: 0735-443 914
E-post: robert@jape.se

Mats_till_communicator

Mats Svensson
Försäljning, södra Sverige
Mobiltelefon: 0733-600 111
E-post: mats@jape.se

Kontor

Pia af Klinteberg
VD
Telefon: 0451-744 211
E-post: pia@jape.se

Claes af Klinteberg
Produktions- och inköpschef
Telefon: 0451-744 224
E-post: claes@jape.se

Peter Roos
Försäljning, utbildning
Telefon: 0451-744 227
E-post: peter@jape.se

Pierre_till_communicator

Pierre af Klinteberg
Mekaniskt ventilerade golv, produktutveckling
Telefon: 0451-744 222
E-post: pierre@jape.se

KennethKenneth Lind

Lager och produktion
Telefon: 0451-744 221
E-post: kenneth@jape.se

Lars_till_communicatorLars Gram

Ekonomi/administration
Telefon: 0451-744 226
E-post: lars@jape.se

Jack_till_communicator

Jack Hanzén
Marknadskoordinator
Telefon: 0451-744 216
E-post: jack@jape.se

Ninni_till_communicator

Ninni Carlsson
Ekonomiassistent
Telefon: 0451-744 225
E-post: ninni@jape.se

alexander_01

Alexander Werne
Produktchef
Telefon: 0451-744 213
E-post: alexander@jape.se

_H0A2669_till_webbsidan_800x800

Alf Green
Mekaniskt ventilerade golv
Telefon: 0451-744 229
E-post: alf@jape.se

Valter
Valter Kek
Lager och produktion

Mikael Lundgren
Mekaniskt ventilerade golv
Telefon: 0451-744 223
E-post: mikael@jape.se 

Försäljare av annonser mm hänvisas till Impact Mediebyrå

Kontaktperson: Christian Massicks

tel: 040-61 70 700

www.impactmedia.nu

christian@impactmedia.nu